KNAUS SKY 650 TRAVELLER 3

KNAUS SKY 650 TRAVELLER 3

Najžiadanejší typ karavanu. Ponúka svojim pevným lôžkom nad kabínou vodiča tú výhodu, že môžete spať bez každodenného prestavovania lôžka. Samozrejme sú vyššie a priestoru je v nich oveľa viac ako v integrálnych a polo-integrálnych karavanov. Sú to ideálne obytné autá pre rodinu.

Plná výbavy

U nás je štandardom: Diaľničná známka SR, 4x paplón, 4x vankúš, 4x posteľné povlečenie, 4x uterák, 4x kompletný jedálenský set, kompletná kuchynská výbava, chladnička s mrazničkou, 4x kempingové stoličky, 1x kempingový stôl, LED TV s USB diskom, vonkajšia výsuvná markíza, vode odolný vonkajší koberec 4,5m x 2,5m, nosič na 4 bicykle v zadnej časti, predlžovacie káble + redukcie, hadica na vodu s koncovkami

Kvalitná značka

KNAUS je jeden z popredných výrobcov obytných automobilov v Nemecku.  Na trhu pôsobí už 60 rokov a ich karavany získali množstvo ocenení. Ponúka komfort a kvalitu. Jedná sa o modelovú radu 2020. Momentálne ma najazdené menej ako 1000 km.

Kompletné poistenie

KNAUS SKY TRAVELLER má zákonné a príplatkové havarijné poistenie pre Európu so spoluúčasťou 5% minimálne 330 Eur + elektronickú diaľničnú známku pre SR.

Sezóna A

130 € / deň

1.6. - 30.9.
Sezóna B

95 € / deň

1.10. - 31.5.
Servisný poplatok

42 €

Štandardné služby