Slovensko

Dovolenka na Slovensku

Grandhotel Starý Smokovec

Grandhotel **** Starý Smokovec píše svoju bohatú históriu v srdci Vysokých Tatier pod Slavkovským štítom od roku 1904.

70 izieb a 14 apartmánov je pripravených pre váš wellness pobyt, romantickú dovolenku pre dvoch alebo zimný relax spojený s lyžovačkou v Tatrách.

 

Chalets Jasná Collection

Zabudnite na hotelové izby a vymeňte ich za chaletové apartmány vybavené samostatnými spálňami, obývačkou, kuchynkou a in-house wellness. Chalety ponúkajú rozmanité ubytovanie v súkromnom prostredí horskej chaty.

Grandhotel Praha

Legenda tatranského hotelierstva už viac ako 100 rokov

Už od roku 1905 píše Grandhotel Praha svoju prepychovú tatranskú históriu. Hotel postavený v nádhernom secesnom štýle vás prenesie do rozprávkových čias Tatier. Grandhotel Praha ponúka ubytovanie v Tatranskej Lomnici v 108 izbách a 15 apartmánoch.

Grandhotel Praha

Legenda tatranského hotelierstva už viac ako 100 rokov

Už od roku 1905 píše Grandhotel Praha svoju prepychovú tatranskú históriu. Hotel postavený v nádhernom secesnom štýle vás prenesie do rozprávkových čias Tatier. Grandhotel Praha ponúka ubytovanie v Tatranskej Lomnici v 108 izbách a 15 apartmánoch.

Holiday Village Tatralandia

Útulné tematické ubytovanie na Liptove je ideálnym miestom na vašu dovolenku počas celého roka. V lete iste oceníte ubytovanie v areáli Tatralandia Holiday Resort, kde to máte pár krokov do najväčšieho aquaparku v strednej Európe – Tatralandie.

Hotel Pošta

Nápaditou architektúrou, skvelou polohou a prvotriednymi službami sa pýši prvý boutique hotel v Centre Jasnej. Unikátny priestor s nádychom avantgardy dopĺňa komorná atmosféra, vďaka čomu je Hotel Pošta ideálny  aj pre menšie firemné stretnutia.

Hotel Bešeňová

Rezortný hotel na Slovensku so vstupmi do vodného parku v cene ubytovania

Hotel Bešeňová je svojou polohou priamo v areáli vodného parku už roky obľúbeným miestom na rodinnú dovolenku. V krásnom prostredí Liptova si tak za dverami vašej izby môžete vychutnať nespútanú jazdu toboganmi či relax v termálnych bazénoch koľkokrát len chcete!

Hotel Rotunda

Jedinečná poloha priamo na vrchole Chopku.

Ak ste milovníkom hôr a hľadáte dobrodružstvo alebo túžite po romantike vo dvojici, u nás nájdete svoj malý raj. Hotel Rotunda je synonymom horskej atmosféry a krásnych zážitkov. Maximálne pohodlie na exkluzívnom mieste a výhľad na panorámu Vysokých Tatier či kotliny Slovenska priamo z izieb hotela Rotunda očarí každého hosťa. Každá z izieb hotela vás prekvapí svojím útulným a vkusným zariadením. V hoteli sa nachádza len pár izieb, vďaka čomu ponúka Rotunda hosťom intímne prostredie a pocit výnimočnosti.

Hotel FIS

Hotelovo-športový komplex vo Vysokých Tatrách

Objavte horský hotel FIS***, hotelovo-športový komplex vo Vysokých Tatrách, situovaný priamo pod ich majestátnymi štítmi v nadmorskej výške 1 346 m n. m. Práve lokalita z neho vytvára skutočnú oázu pre športovcov hľadajúcich tie najlepšie podmienky pre kvalitný tréning, ako aj pre ľudí túžiacich po dokonalom relaxe v srdci slovenských veľhôr.

Hotel Grand Jasná

Pod oknami žblnká horský potok Demänovka a vy sa prebúdzate v centre najlepšieho slovenského lyžiarskeho strediska Jasná.

Svah je na skok od hotela, podobne ako reštaurácie, atrakcie či obchody. Hotel Grand v blízkosti 50 kilometrov upravovaných zjazdoviek je však ideálnou voľbou nielen na zimnú dovolenku. Pri pohľade z okna vás na lyže ale aj turistiku volajú Nízke Tatry.

Hotel Tri Studničky

Započúvajte sa do zvuku zurčiaceho potoka v prvom ADULT FRIENDLY hoteli v Jasnej

Boutique hotel Tri Studničky v Demänovskej doline na úpätí Nízkych Tatier je roky známy ako oáza pokoja a relaxu. Wellness s horskou plážou, zážitková gastronómia, harmónia a relax v hoteli dokážu zastaviť uponáhľanú dobu. Doprajte si ničím nerušenú pohodu, čas iba pre seba, pre svoju polovičku, priateľov, či dospelé deti, oddych pri dobrej knihe v hotelovom lobby.