WEINSBERG CaraSuite 700 ME

WEINSBERG CaraSuite 700 ME

Luxusný autokaravan ponúka 5 miest je maximálne vybavený. Inteligentné ovládanie kúrenia z mobilu či kontrola stavu plynu na diaľku je samozrejmosťou. Rovnako ako  2 x plochá TV so satelitom, či plne automatický solárny panel. Nechýba ani klimatizácia (2x) či nosič na bicykle.

Plná výbavy

U nás je štandardom: Diaľničná známka SR, 4x paplón, 4x vankúš, 4x posteľné povlečenie, 4x uterák, 4x kompletný jedálenský set, kompletná kuchynská výbava, chladnička s mrazničkou, 4x kempingové stoličky, 1x kempingový stôl, LED TV s USB diskom, vonkajšia výsuvná markíza, vode odolný vonkajší koberec 4,5m x 2,5m, nosič na 4 bicykle v zadnej časti, predlžovacie káble + redukcie, hadica na vodu s koncovkami

Automatický satelit

WEINSBERG CaraSuite 700 ME je vybavený automatickým satelitným systémom, ktorý je ideálnym spoločníkom pre všetkých, ktorí si chcú užiť v celej Európe najlepšie rozhlasové a televízne programy vo vysokej kvalite. V cene prenájmu je zahrnutá skylink karta, s ktorou si vychutnáte Slovenské a České programy, v ktoromkoľvek kúte Európy.

Kompletné poistenie

KNAUS SKY TRAVELLER má zákonné a príplatkové havarijné poistenie pre Európu so spoluúčasťou 5% minimálne 330 Eur + elektronickú diaľničnú známku pre SR.

Sezóna A

150 € / deň

1.6. - 30.9.
Sezóna B

110 € / deň

1.10. - 31.5.
Servisný poplatok

50 €

Štandardné služby